IU "Anita" ”Konkurētspējas paaugstināšana, ieviešot jaunu pakalpojumu’’

     Līvānu pilsētas Anitas Daugavvanagas individuālā uzņēmuma “ANITA” izstrādātais projekts ”Konkurētspējas paaugstināšana, ieviešot jaunu pakalpojumu’’ tika iesniegts Vietējās rīcības grupā ”Preiļu rajona partnerība”, Eiropas Savienības Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai (ELFLA) Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.– 2020. gadam  apakšpasākuma „ Darbību īstenošana saskaņā ar sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju” ietvaros bija atbalstīts.
 

     Projekta attiecināmās izmaksas ir - 11220.00 EUR, no tām publiskais finansējums - 7854.00 EUR.
 

     Projekta realizācijas rezultātā tika iegādāts jauns vertikālā tipa solārijs, kas pateicoties mūsdienu modernajām tehnoloģijām nodrošina gan efektīvu energoresursu patēriņu, gan tā apmeklētājiem veselīgāku sauļošanās iespēju, nekā tas ir pludmalē, vai vecāka tipa solārijos, pateicoties mūsdienīgām tehnoloģijām un staru filtriem. No biznesa viedokļa projekta realizācijas rezultātā tika izveidots jauns pakalpojums Līvānos, Rīgas ielā - 85, salonā "ANITA", piedāvājot apmeklētājiem iespēju iegūt iedegumu modernā, ādai saudzīgā un veselīgākā veidā.
 

     Projekta mērķis ir palielināt IU ANITA konkurentspēju un apgrozījumu vismaz par 10%, kā arī nodrošināt mūsdienīgu, kvalitatīvu, ES prasībām atbilstošu skaistumkopšanas pakalpojumu pieejamību Līvānu novadā.
 

     Paldies Preiļu rajona partnerībai par atbalstu ideju īstenošanā un konsultāciju sniegšanā.

Projekta vadītāja: Anita Daugavvanaga

Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.-2020. gadam apakšpasākums "Vietējās rīcības grupas darbības nodrošināšana un teritorijas aktivizēšana" projekta Nr. 16-00-A019.400-000020

Vairāk informācijas Eiropas Komisijas tīmekļa vietnē

Hosted by Serveris.lv
Powered by Constructor Free