„Koka aksesuāru ražošanas procesa modernizācija”

     Aigars Kondavnieks īstenojis BDR Preiļu rajona partnerības apakšpasākuma A019.21.04 „Produktu un pakalpojumu attīstība, uzņēmējdarbības atbalsta iniciatīvas” ietvaros projektu „Koka aksesuāru ražošanas procesa modernizācija”.

     Projekta mērķis - palielināt saimnieciskās darbības efektivitāti produktu ražošanā, paaugstināt konkurētspēju un optimizēt ražošanas procesus, izmantojot jaunas koka apstrādes tehnoloģijas, radot jaunus produktus, attīstot saimniecisko darbību Riebiņu novadā.

     Līdz šim projekta īstenotāja īpašumā bija šādas iekārtas: CNC frēze, slīpmašīna, stacionārais urbis, hidrauliskā prese, biezumēvele, ripzāģis.

     Ar esošajām iekārtām nebija iespējams veikt liela apjoma ražošanu. Lai neatpaliktu no konkurentiem un paātrinātu produkcijas ražošanu, kā arī uzlabotu kvalitāti, bija nepieciešama jaunu iekārtu iegāde, kas veicinātu uzņēmuma attīstību. Minētā projekta ietvaros ir iegādāta lāzeriekārta un vertikālais lentzāģis. Investēšana ražošanas iekārtās ļauj optimizēt ražošanu, palielinot ražošanas apjoma potenciālu, uzlabojot kvalitāti, kā arī ir atvērusi jaunas perspektīvas produktu klāsta palielināšanai. Iespēja strādāt ar lāzeriekārtu ļauj darboties ar smalkākiem elementiem un veicina lietderīgāku materiālu izlietojumu, kā arī veicina operatīvāku pasūtījumu izpildi. Tāpat ražošanas bāzes modernizācija un uzlabošana ļauj virzīties uz nākotnes mērķi - produktu eksportēšanu. Šāda veida iekārtas uzņēmumam kopumā un perspektīvā nes lielu pienesumu.

     Projekta īstenotājs ikdienā strādā gan ar fiziskām personām, gan ar juridiskām personām, veidojot produktus gan pēc savām skicēm, gan pēc klientu sagatavotām skicēm.


 

Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.-2020. gadam apakšpasākums "Vietējās rīcības grupas darbības nodrošināšana un teritorijas aktivizēšana" projekta Nr. 16-00-A019.400-000020

Vairāk informācijas Eiropas Komisijas tīmekļa vietnē

Hosted by Serveris.lv
Powered by Constructor Free