Līvānu novada Jersikas pagasta “Cirseniekos” izveidots Labsajūtas komplekss ”Avotiņš”

Līvānu novada Jersikas pagasta “Cirseniekos” izveidots Labsajūtas komplekss ”Avotiņš”

Mūsu maģiskā vieta nu ir papildinājusies ar divām burvīgām ēkām Viesu māju un iespaidīgo Svētku šķūni!

Mūsu projekta mērķis- Līvānu novada Jersikas pagasta “Cirseniekos”, Daugavas krastā, papildus jau esošajai pirts mājai, uzbūvēt un aprīkot “Svētku šķūni” 200 m2 platībā un atpūtas māju 150 m2 platībā un produktīvāk izmantojot esošos dabas resursus un organizējot efektīvu vietējo mazo ražotāju un pakalpojumu sniedzēju sadarbību, attīstīt inovatīvu un pieprasītu labsajūtas, darījumu un pasākumu tūrisma produktu Latgalē.

Projekta realizācijai kopējās izmaksas 69217,27 eur.

16.05.2016.g. Vietējās ekonomikas stiprināšanas iniciatīvai tika iesniegts un apstiprināts mūsu projekts. ! Tikām atbalstīti un ar prieku ķērāmies klāt savam izsapņotajam sapnim- Viesu mājas labiekārtošanai un Svētku šķūņa būvniecībai. Viss gan nenoritēja tik raiti, kā tika domāts, jo mūs pievīla būvnieki, kas darbu tā arī mums neuzsāka, lai gan bija noslēgts līgums, to nācās lauzt, un meklēt citus būvniekus ,kas arī aizkavēja mūsu būvniecības termiņus un mums nācās pagarināt to divas reizes. Projektu vajadzēja pabeigt 2017.gada oktobrī , bet pabeidzām tikai 2019.gada augustā.

Tomēr ar visiem šķēršļiem un aizķeršanām, esam sasnieguši un realizējuši savu mērķi un abas ēkas ir uzbūvētas un aprīkotas mūsdienīgā stilā.

Ēkas nu jau darbojas uz pilnu jaudu, klienti tiek uzņemti viesu mājā! Svētku šķūnis ir gatavs un pieņem rezervācijas 2020.gada kāzu svinībām! Un šobrīd ļoti intensīvi vasaras mēneši uz nākošo 2020.gadu tiek rezervēti kāzu svinībām!

Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.-2020. gadam apakšpasākums "Vietējās rīcības grupas darbības nodrošināšana un teritorijas aktivizēšana" projekta Nr. 16-00-A019.400-000020

Vairāk informācijas Eiropas Komisijas tīmekļa vietnē

Hosted by Serveris.lv
Powered by Constructor Free